Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü, sevmediği bir kişinin kendisinden soğumasını isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Aşk duygusu her zaman karşılıklı olmaz. Herkes, kendisine aşık olan kişiyi sevmek zorunda değildir. Ancak, aşkında ısrarcı olan ve sevdiği kişiyi kendisini sevmesi için zorlayan insanların sayısı bir hayli fazladır. Bu gibi kişiler, hayatı, sevdikleri kişiye zehir etmektedir. Başka birisinin kendisine aşkı yüzünden kendi hayatı içinden çıkılmaz bir hal alan insanlar, çareyi soğutma büyüsünde bulmaktadırlar. Soğutma büyüsü sayesinde bir kişiyi kendinden uzaklaştırmak ve soğutmak mümkün hale gelmektedir. Ancak, soğutma büyüsünden verim almak için her aşamasının doğru yapılması gereklidir. Soğutma büyüsü, kalpteki sevgi ve aşk duygularını tamamen silmektedir.

Soğutma Büyüsünün Etkisi

Soğutma büyüsü, bir iki gün içerisinde etkisini gösterir. Soğutma büyüsünün hüddamı, Hüddam Apraziyal Efendi olarak bilinmektedir. Soğutma büyüsü için yalnızca bir adet kalem ve kağıt yeterlidir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü için bir adet saman kağıdı ve hem dışı hem de içi siyah olan bir adet kurşun kalem gereklidir. Soğutma büyüsü yapmak isteyenlerin haftanın herhangi bir gününde erkenden uyanıp işlemlere başlaması şarttır. Büyünün yapılacağı ortam, yarı karanlık yani loş olmalıdır. Büyü yapmak isteyen kişinin bir sonraki aşamada, dizlerinin üzerine çökmesi ve gözlerini kapatarak 77 kez Ya Hüddam Apraziyal demesi gereklidir. Bu söyleyiş sırasında büyü yapan kişinin niyetini içinden sürekli olarak geçirmesi lazımdır. Ancak, kişinin amacını ve niyetini asla kelimelerle dışa vurmaması, yalnızca içinden söylemesi gereklidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra kişinin gözlerini açarak elindeki kalemle, saman kağıdına; ” Apraziyal Efendi, sana hangi sebeple geldiğimi biliyorsun. Şu an, beni dinlediğini ve izlediğini biliyorum. Kalbimdeki niyeti gerçekten anladın. Sana hangi niyetle başvurduğumu gördün. Bana yardım edeceğini bildiğim için soğutma büyüsüne başladım. Bu büyünün senin gücün ve etkinliğin sayesinde başarıya ulaşacağından eminim.” cümlelerini yazması gereklidir. Ardından, kağıdın en alt kısmına üç kere Apraziyal Efendi yazılmalıdır. Son olarak, bu mektubun Apraziyal Efendi tarafından yazıldığı ve kayıt edildiği, bu işlemin mutlaka gerçekleşeceği eklenerek işlem sonlanmalıdır.

Hemen Ara
WhatsApp