Şifa Büyüsü

Şifa büyüsü, kötü bir hastalığa yakalanan ve bu hastalıktan kurtulmak isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Şifa büyüsü, oldukça iyi niyetlerle yapılan bir büyüdür. Ancak, bir insana kin ve nefret duygusu besleyen kişilerin o insana hastalık büyüsü yaptırması muhtemeldir. Hastalık büyüsü, kara büyü olarak bilinmektedir. Hastalık büyüsünün kişiye etki etmesi demek, o kişinin çaresi olmayan bir hastalığın pençesine düşmesi demektir. Şifa büyüsü ve hastalık büyüsü arasındaki ilişki ise şifa büyüsü yapılması sırasında ortaya çıkmaktadır. Şifa büyüsünün etkili olması ve kişinin hastalıktan kısa zamanda kurtulabilmesi için Medyum Şerif Hoca gibi kaliteli ve işinin ehli hocalarla çalışmak gerekmektedir.

Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şifa büyüsü yaptırmak; ciddiye alınması gereken bir süreçtir. Çünkü, yanlış uygulandığı takdirde kişide beklenmeyen sonuçlar yaratması söz konusu olabilir. Şifa büyüsünün etkisi ters teptiğinde kişinin ciddi hastalıklara yakalanması muhtemeldir. Şifa büyüsünün nasıl yapıldığı ise şartlara göre değişmektedir. Şifa büyüsü yaparken genel olarak bozulmuş gıdalar kullanılmaktadır. Örneğin, günlerce beklemiş ve bozulmuş bir yoğurt, şifa büyüsünün yapılmasında oldukça etkili olmaktadır.

Şifa Büyüsü Neden Yapılır?

Şifa büyüsü, insanlık tarihinin en eski dönemlerinden beri uygulanan oldukça etkili bir büyü çeşididir. Şifa büyüsünün yapılma sebepleri arasında tedavi amacı, önemli bir yer tutmaktadır. Bununla beraber, bir kişiyi koruma amaçlı olarak şifa büyüsünün yapılması söz konusu olabilmektedir. Hem ruhen hem de bedenen sağlıklı olan insanlar, kötü niyetli kimseler tarafından büyüye veya nazara maruz kalabilirler. Büyüye maruz kalan kişilerin bir süre sonra ruh ve beden sağlıkları değişebilir. Şifa büyülerinin uygulanma alanları oldukça geniştir. Stres, aşırı sinirlilik, depresyon, yaşamdan bıkma, hastalık büyüsü yapılması, kısırlık, cinlerin musallat olması gibi sebeplerden dolayı şifa büyüsü yapılabilmektedir. Buna ek olarak, çok fazla ağlayan, sürekli hasta olan ve huysuzluk yapan çocuklar için de şifa büyüsü uygulanmaktadır. Şifa büyüsü, mutlaka iyi niyetli kişiler tarafından yapılmalıdır. Ayrıca, amacına uygun olmalıdır. Aksi takdirde, şifa büyüsünün olumsuz etkileri kişinin psikolojisini bozabilir. Kişi, sağlıklı düşünemez. Gün geçtikçe durumu kötüye gider.

Hemen Ara
WhatsApp