Sevgi Büyüsü

sevgi büyüsü

Sevdiği kişinin de kendisine aşık olmasını isteyenler için sevgi büyüsünün önemi büyüktür. Sevgi büyüsü; çiftleri bir araya getirmek için uygulanmaktadır. Ayrıca, ayrılmış veya arası iyi olmayan kişilerin durumunu düzeltmek için de sevgi büyüsü yapılabilmektedir. Sevgi büyüsünün birden çok yöntemi bulunmaktadır. Zıt sevgi büyüsü ise bir araya getirmenin tam tersi olarak iki insanın ayrılmasını hedeflemektedir. Sevgi büyüsü esnasında okunacak dualar ve tılsımlar tam olarak ve eksiksiz bir şekilde okunmalıdır. Dualar ve tılsımlar, harfi harfine söylenmelidir. Çünkü, sevgi büyüsünün yanlış uygulandığı bir durumda, sevmesi beklenen kişinin tam aksine soğuması söz konusu olmaktadır. Bu bağlamda, sevgi büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin yanlışa düşmemek adına Medyum Şerif Hoca gibi bu büyüyü en iyi bilen hocalarla çalışması tavsiye edilmektedir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsünün yapılması ortalama bir hafta sürmektedir. Sevgi büyüsü için bir duanın her gün abdestli olarak bir defa okunması şarttır. Bu duanın günde birden fazla kez okunması veya okunmasının bir gün atlanması halinde sevgi büyüsü geçersiz olmaktadır. Sevgi büyüsü yapılan kişinin ne kadar uzak veya ne kadar yakın olduğunun herhangi bir önemi yoktur. Çünkü, uzaklık ve yakınlık kavramıyla bu büyünün tutması arasında hiçbir ilişki bulunmaz. Buna ek olarak, sevgi büyüsü yapılmak istenen kişiyle o an için beraber olunması zorunlu değildir. Büyünün tutması için yapılması gereken tek şey, duanın düzenli olarak günde bir defa okunmasıdır. Sevgi büyüsü duasına Medyum Şerif Hoca’ya giderek ulaşmak mümkün olmaktadır.

Sevgi Büyüsünün Etkileri Nasıldır?

Sevgi büyüsünün hazırlanmasında karşılıklı sevgi hisleri oluşturulacak kişinin kişisel özellikleri dikkate alınmaktadır. Kişilerin bireysel özellikleri ve yıldızların özelliklerine göre en etkili dua oluşturulmaktadır. Sevgi büyüsünün işlemesi için ruhani hizmetliler atanır. Bu sayede, tüm hazırlıklar tamamlanmış olur. Sevgi büyüsünün etkisi altına giren bir kişinin bu etkilerden kurtulması mümkün değildir. Çünkü, sevgi büyüsü, doğru uygulandığı takdirde hızlı ve etkili bir sonuç vermektedir. Sevgi büyüsünün etkisi altına giren bir kişi, kendisine bu büyüyü yapan kişiyi deliler gibi sevmeye başlar.

Hemen Ara
WhatsApp