Sabun Büyüsü

sabun büyüsü

Sabun büyüsü; oldukça geniş kapsamlı bir büyüdür. Büyünün hangi amaçla yapılmak istendiğine göre büyünün özellikleri değişmektedir. Duruma göre sabunların rengi, çeşidi ve kullanılma süresi farklı olabilmektedir. Sabun büyüsü yaparken en büyük amaç, büyü yapılan kişinin tabiri caizse bir sabun gibi erimesini sağlamaktır. Kısacası, sabun büyüsü; sevilen kişinin kendisine bağlanmasını isteyenler tarafından yapılmaktadır. Sabun büyüsü yaparken Medyum Şerif Hoca gibi uzman medyumlardan yardım almak bir gerekliliktir. Çünkü, bu büyü, yanlış uygulandığı takdirde kötü sonuçlar yaratabilmektedir.

Sabun Büyüsünün Özellikleri

Sabun büyüsü yapmak isteyenlerin bu büyünün geri dönülemez nitelikte olduğundan haberdar olması gerekmektedir. Bir başka deyişle, sabun büyüsünün bozulması pek mümkün olmamaktadır. Sabun büyüsü; hem erkek hem de kadınlar için rahatlıkla uygulanabilen bir büyüdür.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünün yapılma işlemleri, bazen bir hafta sürmektedir. Ancak, genel olarak üç gün içerisinde sonuçlandığı bilinmektedir. Sabun büyüsü yapılan kişi, sabun büyüsü yapan kişinin kapısında köle olmaktadır. Sabun büyüsünün yapılmasındaki amaç büyük önem taşımaktadır. Bağlama büyüsü niyetiyle yapılan sabun büyüsü farklı bir etki yaratırken kara büyü olarak planlanan sabun büyüsü, bambaşka bir etki barındıracaktır. Tüm bunlara ek olarak, birinin sevdiği kişiden ayrılmasını isteyenler de sabun büyüsü uygulamaktadır. Sabun büyüsü sırasında verilen direktifleri dinleyen ecinniler, büyük fayda sağlamaktadırlar. Sabun büyüsüne maruz kalan bir kadının ölümünün üzerinden iki ay geçmiş bir insan gibi koktuğu ifade edilmektedir. Kocasının gözünde böyle bir dış görünüşe sahip olan kadının bunu anlaması kolay olmayacaktır. Eşinin kendisinden neden uzaklaştığını çözemeyecektir. Çünkü, kendisi, sabun büyüsünün yoğun etkisi altına girmiştir. Sabun büyüsünün yapılması oldukça basittir. Bir sabunun üzerine saçlar bağlanır ve toplu iğneler batırılır. Toplu iğnelerin batırılması, her defasında kişinin ruhunu delecek bir hareket olarak öngörülmektedir. Bu şekilde işlemlere tabi tutulan sabun, ardından erimeye veya yakılmaya bırakılır. Sabunun erimeye bırakılması demek, büyü yapılan kişinin yavaş yavaş eziyet çekeceği anlamına gelmektedir. Sabun büyüsü; Anadolu’da yapılırken üç adet muska kullanılmaktadır. Üç muska bir üçgen oluşturur, üçgenlerin merkezinde ise büyü yapılmak istenen kişi yer almaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp