Papaz Büyüsü

papaz büyüsü

Papaz büyüsü; bir insanın iradesine doğrudan müdahale etmeyi amaçlayan büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde kişide kendi isteği dışında hareket ve fikirlerin gerçekleşmesi amaçlanır. Papaz büyüsü; kısa sürede istenilen sonucun alınabildiği oldukça etkili bir büyü türüdür. Papaz büyüsü, kara büyü grubunun içerisine girmektedir. Papaz büyüsü, bir insanın hem ruhsal hem de düşünsel yapısını etkileyebilecek hatta bozabilecek bir büyü türüdür. Papaz büyüsü; kara büyü çeşitlerinde olduğu gibi pagan- orta çağ inanış kültüründen ortaya çıkmıştır. Hristiyanlıkla hiçbir alakası yoktur. Papaz büyüsünün bu ismi alma sebebi ise, Süryani alfabesinin kullanılmasından ve İbranice sözler söylenilmesinden dolayıdır.

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Papaz büyüsü, bir insanın yer aldığı her konuda yapılmaktadır. Özellikle, karşı cins için papaz büyüsü yaptırmak oldukça yaygındır. Papaz büyüsü; yapılma amaçlarına göre çeşitlere ayrılır. Bağlamak, aşık etmek, geri getirmek, ayırmak veya soğutmak, kısmet kapatmak, cinsel bağlılık ve cinsel tercih için papaz büyüsü yapılmaktadır.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Papaz büyüsünün etkisi altına giren kişilerde ani ve ciddi değişimler başlar. Bu değişimlere başka bir insan sebep olduğu için bu etkilerin ortaya çıkması gayet doğaldır. Papaz büyüsünün ilerleyen zamanlarında büyü etkisini arttırır. Papaz büyüsünün etkisi altında olan kişi, yaşadığı değişimlerden habersizdir. Bunların hayatın normal akışı içerisinde olduğunu düşünür. Papaz büyüsüne müdahale edilmediği sürece büyünün etkisi hayat boyunca devam eder. Bir müddet sonra, büyü, kişiyi tamamen kontrolü altına alır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etmek için yapılan papaz büyüsünde kişinin duygularını etkilemek amacıyla kişiye birtakım şeyler yedirilir veya içirilir. Bu büyüde erkekler için kadının adet kanı, kadınlar için erkeğin menisi kullanılmaktadır. Kara büyü grubunda yer alan papaz büyüsü için mutlaka yedirme- içirme yöntemine başvurulur. Ayrıca, papaz büyüsünün yedirme içirme olmadan uzaktan yapılması yöntemine de rastlanmaktadır. Kişinin vücudundan idrar, saç, tırnak, tükürük, meni, adet kanı ve benzeri bir parça alınır. Bu parça, büyünün yapılmak istendiği kişiye yedirilir veya içirilir. Papaz büyüsünün yapılması genel olarak böyledir. Aksi inanışlara ve boş söylemlere asla inanmamak gerekir.

Hemen Ara
WhatsApp