Odkara Büyüsü

odkara büyüsü

Odkara büyüsü; kara büyü grubundaki büyüler arasında yer almaktadır. Odkara büyüsü; en etkili ve en hızlı sonuç veren aşk büyüleri arasında bulunmaktadır. Odkara büyüsünün bilhassa kadınlar arasında çok popüler olduğu bilinmektedir. Odkara büyüsünün etkisi altında bulunan kişilerin, büyüyü yapan kişiye karşı çok yoğun duygular hissetmesi kaçınılmazdır.

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır?

Odkara büyüsünün hazırlık sürecinde anne ve baba isimleri temel alınmaktadır. Bu büyünün hazırlık aşamasında birçok farklı malzemeye gerek vardır. Aşık etme büyüsü olarak kabul edilen odkara büyüsünde safran mürekkebinin önemli bir yeri bulunmaktadır. Odkara büyüsünün geçmişine bakıldığında bu büyünün Afrika merkezli olduğu bilgisine ulaşılacaktır. Odkara büyüsünün Afrika’daki ritüellerinde çok farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler arasında karınca dışkısı, bozulmuş meyveler, çinko tabletlere yazılan ve bir süre bekletilen celbler bulunmaktadır. Odkara büyüsünde kullanılan farklı malzemeler de vardır. Ancak, hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın odkara büyüsünde temel amaç, karşıdaki kişiyi kendine aşık etme ve bağlamadır.

Odkara Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Odkara büyüsüne maruz kalan kişilerde ciddi anlamda farklılıklar gözükmektedir. Odkara büyüsünün platonik aşklar için kullanılması doğru ve mantıklı bir eylem olmayacaktır. Odkara büyüsünün platonik aşklar yerine sevilen kişiyi kendine bağlamak, eşi veya sevgiliyi elde tutmak, sevilen kişinin sadakatini sağlamak, evliliklerde üçüncü kişinin dahil olmasını engellemek, eşin veya sevgilinin her daim aşkla kavrulmasını sağlamak gibi amaçlarla kullanılması mantıklı olacaktır. Odkara büyüsünün rüyalanma başta olmak üzere büyüye maruz kalan kişinin kulağına sürekli olarak büyüyü yapan kişinin adının fısıldanması gibi etkileri bulunmaktadır. Odkara büyüsü, kısa zamanda etkilerini gösteren bir büyüdür. Büyünün birkaç günlük kuluçka döneminin tamamlanmasının ardından etkileri görülmeye başlayacaktır. Birkaç günün geçmesinin ardından odkara büyüsünün etkileri bir çığ gibi büyüyecektir. Büyü yapılırken belirtilen amaçlar doğrultusunda odkara büyüsü, kişiyi etkisi altına almaya başlayacaktır. Odkara büyüsünün etkilerinin geri dönüşü pek mümkün değildir. Bu bağlamda, bu büyüyü yapmaya karar verenlerin iyi düşünmesi gerekmektedir. En iyi odkara büyüsünü kim yapıyor diye düşünenlerin vakit kaybetmeden Medyum Şerif Hoca ile tanışması şarttır.

Hemen Ara
WhatsApp