Kaşık Büyüsü

kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü; tahta veya demir kaşıkların üzerine dualar ve tılsımlar yazılarak yapılan bir büyü çeşididir. Kaşık büyüsü esnasında kaşıklar; mezarlara, ağaç diplerine veya suya atılmaktadır. Kaşık büyüsü yaptırmak isteyenler, sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamak isterler. Evli çiftleri birbirinden ayırmak için kaşık büyüsü yaptırmayı düşünenlerin sayısı bir hayli fazladır. Kaşık büyüsünün etkileri oldukça fazladır. Kaşık büyüsü yapılan kişinin hal ve hareketleri, bir anda değişir. Kaşık büyüsü yaptırmak ve en iyi sonucu elde etmek isteyenlerin Medyum Şerif Hoca’dan yardım alması tavsiye edilmektedir.

Kaşık Büyüsünün Özellikleri

Kaşık büyüsü, diğer büyülere kıyasla çok daha etkili ve kalıcıdır. Sevgililer veya eşler arasındaki sorunların giderilmesi, ayrı olan kişilerin birbirine bağlanması için yapılan kaşık büyüleri, kısa zamanda etkisini göstermektedir. Ayrıca, iki sevgiliyi veya eşleri, birbirinden ayırmak için kaşık büyüsü yapılırken kaşıklar ters çevrilir. Kısacası, kaşık büyüsü, hem bağlama hem de soğutma amacıyla yapılmaktadır. Kaşık büyüsü yaptırmak isteyenlerin ayırma ve bağlama türleri arasından hangisini tercih ettiklerini Medyum Şerif Hoca’ya söylemesi gerekmektedir. Kendisinden ayrılan kişiyi, kendisine tekrar bağlamak isteyenler için yapılan kaşık büyüsünde tahta kaşık birbirine çevrilerek yapılmaktadır. Tam aksine, ayırmak için yapılan tahta kaşık işleminde ise tahta kaşık ters çevrilmektedir.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü, sevilen kişinin kendisine tekrar bağlanması amacıyla yapıldığı takdirde kısa zamanda olumlu sonuçlar vermektedir. Kendisine kaşık büyüsü yapılan kişi, rüyalarında sürekli olarak ayrıldığı sevgilisini görmektedir. Sevgilisinden ayrıldığı için kendisini pişman hissetmektedir. Sevgilisinden ayrılan kişi, eski sevgilisini devamlı olarak aramak ister. Kaşık büyüsü yapılan kişi, gözlerinin baktığı her yerde eski sevgilisini görür. Büyü etkisinde olan kişi, kendisini sürekli olarak üzgün hisseder. Sevgilisiyle geçirdiği eski günleri düşünür. Kalbinde ve aklında her zaman eski sevgilisi bulunmaktadır. Sabahtan akşama kadar hatta gece uyurken bile aklında eski sevgilisi vardır. Ona dair izlere her yerde rastlar. Kaşık büyüsü uygulanan kişi, her platformdan eski sevgilisini takip eder. Eski sevgilisine ulaşmak için bulunan tüm engelleri ortadan kaldırır. Büyünün bu etkilerinden dolayı, ayrılan çiftler kısa zamanda tekrar barışır.

Hemen Ara
WhatsApp