Kara Büyü

kara büyü

Kara büyünün etkisi altında olan bir insan, kendi kendine karar verme mekanizmasını yitirir. Kara büyü, bir insanın kontrolünü kaybetmesini sağlar. Kontrolünü kaybeden kişi, kötü davranışlarda bulunur. Kötü hareketler sergiler. Kara büyünün kişinin intihar etmesine bile sebep olduğu bilinmektedir. Kara büyü; insanların büyük felaketler yaşamasına, sağlık sorunlarına ve hatta ölüme sebep olabilmektedir.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü; cinlerin veya iblislerin kullanıldığı ve insanların zarara uğramasının istendiği bir büyü türüdür. Kara büyü; masum büyüler arasında değildir. Bunun sebebi, kara büyünün tamamen kötülük bulaştırmak adına yapılıyor olmasıdır. Kara büyü yaptıranların bu büyüyü yaptırmadan önce iyi düşünmesi gereklidir. Kara büyü; bir insanın belirli hareketlere yönlendirilmesinin, dayatma yapılmasının göstergesidir. Bir kişiyi, istenmeyen hareketlere zorlama enerjisi söz konusudur. Kara büyünün tesiri altında olan kişiler, kendi iradelerini kullanamazlar. Karanlık güçlerin etkisi altına girerler. Kısacası, kara büyü sayesinde bir insanı ele geçirmek mümkündür.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü işlemleri, büyü yapılacak kurbandan çok uzakta gerçekleşmektedir. Kara büyü yapan hocaların tıpkı Medyum Şerif Hoca gibi uzman olması şarttır. Medyum Şerif Hoca; kara büyü konusunda ilim irfan sahibi bir insandır. Metot bakımından tek bir kara büyü yoktur. Kara büyü çeşitleri, birden çok amaca hizmet etmektedir. Kara büyü sayesinde bir insanı kör kütük aşık etmek bile mümkündür. Ancak, kara büyülerin genel amacı, büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Aşk büyüsü ve siyah düğün büyüsü; kara büyü çeşitleri arasında bulunmaktadır. Kara büyü, iki aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlk etapta, kara büyü yapılan kişinin duygularını değiştirmesi hedeflenir. İkinci etapta ise duyguları değişen kişiyle beraber olmak istenir. Kara büyü sayesinde bir kişinin kaderi değişmektedir. Örneğin, kara düğün büyüsü yapmak isteyen kişinin gece saat üç itibariyle mezara gitmesi gerekmektedir. Gece saat üç itibariyle, kara güçler, ışık güçleri üzerinde üstünlük elde ederler. Kara düğün büyüsünde mezar seçilmesi, mezara belirli aralıklarla gidilmesi, mezara üç adet kırmızı gül konması ve mezardaki kişiden talepte bulunulması söz konusu olmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp