Geri Getirme Büyüsü

geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsü, birçok farklı amaçla yapılabilir. Kendisini terk eden sevgilisini geri getirmek isteyenler veya bir kişinin kendisine sırılsıklam aşık olmasını talep edenler, geri getirme büyüsü sayesinde bu amaçlarına ulaşmış olurlar. Geri getirme büyüsü sayesinde terk eden eş veya giden sevgili pişman ettirilmiş olunur. Geri getirme büyüsünün tüm aşamalarını doğru bir şekilde yapanlar, bu sayede bu büyünün etkisinden kısa zamanda faydalanırlar.

Geri Getirme Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Geri getirme büyüsü için yalnızca bir adet saman kağıdı ve kırmızı kalem gerekmektedir. Ancak, kırmızı kalemin hem içinin hem de dışının kırmızı olmasına dikkat edilmelidir. Geri getirme büyüsünün hüddamı, Hüddam Garaminar olarak bilinmektedir. Hüddam Garaminar, oldukça güçlü ve amansız bir hüddamdır. Diğer hüddamlar, ondan korkmaktadırlar.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapmak isteyenlerin, cumartesi ve pazar günleri aynı şekilde ve aynı saatlerde bu işlemi yapması gerekir. Kısacası, cumartesi ve pazar günleri, bu işlemler üst üste yapılmak zorundadır. Kişinin cumartesi günü erkenden uyanması, daha güneş bile doğmadan sessiz ve huzurlu bir ortama geçmesi gereklidir. Kişinin yanında mutlaka bir adet saman kağıdı ve kırmızı kalem olmalıdır. Kişinin sessiz bir ortamda, dizlerinin üzerine çökerek ve gözlerini kapatarak tam 21 defa Ya Hüddam Garaminar demesi gerekmektedir. Bu söylemler sırasında, kişinin büyü niyetini ve büyünün uygulanmasını istediği kişileri aklından geçirmesi şarttır. 21 defa bu ifadenin tekrarlanmasının ardından kişinin kırmızı kalemi eline alarak kağıdın en başına, ” Hüddam Garaminar, amacın gerçekleşmesi niyetiyle sana geldim ve niyetimi sana arz ettim” cümlelerini yazması gerekir. Kağıdın orta kısmına ise ” Benim niyetim yalnızca Hüddam Garaminar tarafından bilinmektedir. Bu amacımın gerçekleşmesi an meselesidir. Bu umut ve merak içerisinde yaptığım tılsımın en iyi şekilde gerçekleşeceğini bilmenin huzuru içerisindeyim” yazması gerekir. Kağıdın en alt kısmına ise ” İşte iş tamamlandı ve işte Hüddam Garaminar artık devrede” yazılmalıdır. Yazıların yazılmasının ardından kalem, kağıdın içerisine rulo yapılmalıdır. Sonrasında bu iki malzeme, kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır.

Hemen Ara
WhatsApp