0532 227 84 49
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gerçek Medyum

Anasayfa » Merak Edilenler » Gerçek Medyum

Gerçek Medyum Kime Denir?

En tesirli büyü yapan hocalar gerçek medyum olarak öğrenilirler. Peki, emin gerçek medyumlar kimlerdir, gerçek medyum ngerçek anlaşılır ? Tüm bu suallerin yanıtını yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Gerçek Medyum Kimdir?

Tarihin tozlu sayfalarına derin bir gezinti yaptığınız zaman, tesirli büyüleri, tılsımları ve manevi varlıkları görebilirsiniz. Büyü yapan, tılsımlar hakikatleştiren şahıslara gerçek medyum denir. Gerçek medyumların yaptıkları büyüler ve tılsımlar son derece tesirli olur. Büyü yapmak ve bozmak harekâtlarından en iyi netice alınmak isteniyorsa kesinlikle gerçek ve emin medyumlarla bağlantıya geçilmelidir. Zira medyumluk başlı başına bir beceri ister. Kabiliyeti olmayan ve ilmi bakımından kendini geliştirmemiş şahıslar medyum değildirler.

Yapmak istediğiniz büyünün tesirli olmasını istiyor ve kısa zamanda bu tesirin görülmesini istiyorsanız, gerçek olan medyumlarla irtibat kurmanız gerekiyor. Gerçek medyum kimdir sualimizi yanıtladık. Şayet sizde gerçek bir medyuma lüzum dinliyorsanız, medyum öğretmenimizle irtibat kurarak, tüm operasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Gerçek Medyum Ngerçek Anlaşılır?

Sevgili kardeşlerim, sizlerden aldığımız en ehemmiyetli suallerin başında gerçek medyum ngerçek anlaşılır biçimindedir. Buna buradan cevap vermek istiyoruz. İlk olarak gerçek medyumun bütün olarak ngerçek olması gerektiğine değinelim. Gerçek medyumlar tılsım ve büyü yapan şahıslara sınıyor. Ancak her büyü yapan şahsın medyum olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Her şeyden evvel medyum öğretmenin fotoğrafı olması gerekiyor. Bunun dışında medyumun bilgisi yüksek olmalıdır. Misalin; cihan bilimi hakkında bilgisi olmalı aynı zamanda insan anatomisi hakkında fikir sahibi olmalıdır. Medyumlar yalnızca manevi alemle ilgilenen şahıslar değil, aynı zaman pozitif bilimle uğraşan ve inceleyen şahıslardır.

Bir şahsın gerçek medyum olup olmadığını kavramak için bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Yukarıyada da değindik gerçek medyumlar, fotoğrafı olmalıdır. Şayet bir şahsın gerçek medyum olup olmadığını kavramak istiyorsanız, size gösterdiği alakaya dikkat etmelisiniz. Başka Bir Deyişle tasanızla ne kadar hem hal olabiliyor. Sizin için bir şeyler yapmak istiyor mu? Bunlar ayrıntı olsa da oldukça ehemmiyetlidir. Zira gerçek medyumlar kendi ceplerini değil, sizi düşünen ve size deva arayan şahıslardır.

Medyum Kime Denir?

Ulus arasında şöyle bir yosunu vardır sevgili kardeşlerim. Medyumlar üfürükçü, üfleyen şahıslardır. Bu asla doğru değildir. Medyumların yobaz olduğunu söyleyenler onları ne yazık ki tanımayan şahıslardır. İşini hakkıyla yapan medyumlar, bilgiye her daim açtırlar. Büyü yaparlar ancak büyünün tarihi, yapılışı hakkında tam kabiliyetleri taşırlar. İlimlerine her zaman ilim yapmak peşinde koşarlar. Medyum yalnızca büyü, tılsım yapıp size ‘tamam deva bulduk’ diyenler değil, tasanızla uğraşan şahıslardır. Netice alınmayana ve siz mutlu olmayana kadar asla sizi vazgeçmezler. Bunlara dikkat edin kardeşlerim. Gerçek medyum arıyorsanız medyum öğretmenimiz size deva olacaktır.

Gerçek Medyumları Nereden Bulabilirim?

Gerçek medyum kime denir sualinin cevabını kavradıysanız, artık sizde rahatlıkla gerçek bir medyumu tanıyabilir ve müracaat etebilirsiniz. 21.yüzyılda büyüle uğraşan medyumların rakamı dünya üzerinde oldukça fazladır. Herkesin ilmi kendisinedir kardeşlerim. Bazısı insanlara çare ararken bu ilmiyle bazısı tasa yapar. Ancak bunları beraber aşabiliriz, kardeşlerim. Medyum öğretmenimiz, kim olursa olsun onun için dertlenen bir karaktere sahiptir. Büyü olsun, büyü bozma olsun netice alınmayana kadar öğretmenimiz, hiçbir temenni içerisinde olmaz. Onun emeli saten bir temenni değil, çare bulmaktır. Sizin suratınızda gülücük açtırmaktır. Gerçek medyum öğretmenimiz sizin için de emek vermeye, çabalamaya hazırdır.

Gerçek Medyumun Özellikleri Nelerdir?

Medyumluk, oldukça yanlış tanıtılmış bir alandır. Hemen her insan medyumlara yalnızca büyü yapan, konut deviren şahıslar olarak düşünür. Oysa gerçeklar değişiktir. Gerçekları kavrayabilmek için eğilip derine bakmak ve onu tanımak gerekir. Gerçek medyum öğretmen bazı özelliklere sahiptir. Bu özellikleri onu medyum yapar. O özellikler şöyledir.

  • Kardeşlerim gerçek medyumlar doğuştan becerili olan şahıslardır. Bir nevi onlara bu mevzuda misyon verilmiştir. Gerçek medyum kendisini düşünmez, insanlara deva arar. Bu anlamda kendini her zaman geliştirir. Zira verilen misyonun farkındadır.
  • Gerçek medyumlar asla parayı düşünmezler. Para onlar için her zaman beşinci, onuncu tasarıdadır. Onlar daha çok sizin için uğraş verirler. Tasanıza deva bulduklarında suratlarında gülümse oluşur.
  • Gerçek medyum için deva arayan insanlar arasında fark yoktur. O hepsine aynı gözle bakar. Hepsinin tasasını baştan sona dinler ve neler yapılacağına karar verir. Sonraki evrede onun tasasına deva olmak ister.
  • Gerçek medyum, ilme umursar. Kimseyi hor görmez. İnsan olduğunun farkındadır. Ancak misyon şuurunu asla unutmaz. Bunun için çalışmalar yapar.

Gerçek Medyumlar Aşk Büyüleri Yapar Mı?

Evet gerçek medyum aşk büyüsü yapar kardeşlerim. Gerçek medyumlar, aşkın değerini öğrenirler. İnsanların aşk mevzusunda kendilerine yenik düşmeleri yerine büyüle onlara deva olmaya çalışırlar. Kardeşlerim bir insanı neşelendirmek, tüm insanlığı neşelendirmek gibidir. Medyumlar kesinlikle bunu öğrenmelidirler. Sizde gerçek bir medyum ararken ölçütlere sahip olun. Onları iyi tanıyın, gerçek ve sahte medyum arasındaki farkları bilin, onları size anlatacağız.

Gerçek Medyumlarla Sahte Medyumlar Arasındaki Fark Nedir?

Kardeşlerim, medyumları birbirinden ayırt edebilmeniz için size birkaç detaydan bahsedeceğiz. Zira bazen bu alan dahi makûs maksatlı şahıslar tarafından kullanılabiliyor. Kardeşlerim sahte medyumlarla başlamak isteriz. Sahte medyuma müracaat ettiğiniz zaman size büyünün netlikle yakalayacağını, karşılığını almak istediğini belirtir. Sahte medyum sizi her zaman oyalar, zira yaptığı büyü asla yakalamaz. Onlar yalnızca birkaç büyü bilgisiyle tılsım yapmaya kalkarlar. İnsanlara deva olmak onlar için hiç ehemmiyetli değildir. Ancak kardeşlerim, gerçek medyumlar bunların bütün tersti şahıslardır. Onlar hiçbir şeye kesin gözüyle bakmazlar. Zaman kavramının kıymetini iyi bilirler. Sizler için gerçek deva ararlar. Size umut satmak yerine, sizi sabırlı olmaya davet ederler.

Gerçek Medyumlar Gerçek Büyü Yaparlar?

Gerçek medyum ne yapar sualine her zaman için büyü yapar diyebiliriz. Ancak yukarıyada bahsetmek istediğimiz gerçek medyumun yalnızca büyülerle uğraşan şahıs olmadığıdır. Gerçek medyumlar sizler onlardan arz edince büyü yaparlar. Hangi büyüsü isterseniz, buna göre malzemelerini hazırlar ve sizden büyü yapılacak olan şahsın bilgilerini isterler. Gerçek medyumlar işlerine başladıklarında, onları rahatsız etmemeniz önerilir. Zira büyü odak işidir. Malzemeler hazır olduktan sonra sizin de arzınıza göre büyü operasyonu yapılmış olur. Gerçek medyumlar yalnızca büyü yapmazlar. Aynı zamanda büyü bozmak isteyenlere de ilimleri çerçevesinde takviyeci olurlar.

Gerçek Medyum Arayanlar

İnsanlık, her zaman noksanlara gediklidir. Gediksiz insan muhtemel değildir. Ancak önemli olan, bunlara deva bulmaya çalışmaktır. Dünya üzerinde yetersizlerini gidermek isteyenler, mesele yaşayanlar gerçek medyum arayanlar olarak nitelenirler. Onlar kendi tasalarının takatlerini medyumlardan isterler. Gerçek medyumlar da onlara dermanlar bulmaya çalışırlar. Sizde gerçek bir medyum arayan iseniz, medyum öğretmenimizle görüşmenizi öneri ederiz.

Gevşeyin Sizin İçin Deva Var

Biri size büyü mü yaptı, o halde gevşeyin. Zira medyum hocamız sizin tasalarınızı dinleyip deva arama mevzusunda en iyi medyum sıfatını taşıyor. Şayet size veya yakınlarınızdan birine musallat, aşk, bağlama, papaz büyüsü yapılmışsa zaman kaybetmeden medyum öğretmenimizle görüşüp meselenize deva bulabilirsiniz. Öğretmenimiz, sizler için elinden geleni yapıp en iyi neticeyi bekler. Siz de size en iyi olan emin ver gerçek medyum öğretmeninizle tanışabilirsiniz.

WhatsApp Hemen Ara