Domuz Yağı Büyüsü

domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü; kara büyü grubunda yer almaktadır. Kara büyüler, domuzların parçalarından olan domuz yağının kullanıldığı bir büyü çeşididir. Bu özelliğinden dolayı, domuz yağı büyüsü, oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Domuz yağı büyüsünde cinler kullanılmaktadır. Domuz yağı büyüsünde kullanılan cinler, şeytani nitelikte oldukları için büyü görevini bilerek ve isteyerek yapmaktadırlar. Şeytani nitelikteki cinler, bu büyüde etkili çalıştıkları için büyü, kısa zamanda etkisini göstermektedir. Ayrıca, cinlerin yoğun çalışmasından mütevellit, domuz yağı büyüsü, kısa zamanda bozulmayan bir büyü türüdür.

Domuz Yağı Büyüsünün Özellikleri

Domuz yağı büyüsü; sevgilileri veya eşleri ayırmak, bir kişinin rızkını ve kısmetini kapatmak, bir kişinin yükselişini veya büyümesini engellemek, bir kişinin yıldız dengelerini bozmak, bir kişinin çevresiyle ve toplumla olan ilişkilerini bozmak amacıyla yapılmaktadır. Domuz yağı büyüsünde temel amaç, kurulu bir düzeni tamamen bozmak ve dağıtmaktır. Bu sebepten dolayı, domuz yağı büyüsü, kısa zamanda etkili bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Hiçbir sebep yokken bir anda birbirlerinden soğuyan ve ayrılan çiftlerin sayısı çok fazladır. Bu tür ayrılıkların ardında ise domuz yağı büyüsü bulunmaktadır. Domuz yağı büyüsünün varlığını gösteren sarı renkli lekelere karşı dikkatli olunmalıdır. Evlerde, iş yerlerinde, kapılarda görülen ve anlam verilemeyen sarı renkli kalıcı lekeler, domuz yağı büyüsünü işaret ediyor olabilirler.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yapılırken domuz yağına birtakım bitkisel malzemeler karıştırılmaktadır. Ayrıca, üzerinde birtakım ruhani işlemler yapılmaktadır. Domuz yağının üzerinden yapılan işlemlerin tamamlanmasının ardından şeytani cinler, büyünün amacı doğrultusunda özel olarak görevlendirilmektedirler. Bu görevlendirmeyle beraber zarar görmesi istenilen kişinin olduğu yere ve kıyafetlerine domuz yağı sürülmesiyle büyü başlamış olmaktadır. Domuz yağının üzerinde görevlendirilen cinler, istenilen kişinin üzerinde direkt olarak etkileme yapmaya başlamaktadır. Büyü ve cinler bakımından domuz yağı lekesinin hiçbir hükmü bulunmamaktadır. Domuz yağı temizlense bile etkisi devam etmektedir. Ayrıca, domuz yağı büyüsü için illaki eve girmek gerekmez. Dışarıdan cinlerin yönlendirilmesiyle de işlemler yapılabilir. Domuz yağı büyüsü yaptırmak isteyenlerin ilk adresi bu işte uzman olan Medyum Şerif Hoca olmalıdır.

Hemen Ara
WhatsApp