Bağlama Büyüsü

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü; sevdiği bir insanın kendisine bağlanmasını isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Bağlama büyüsü yapmak için hiçbir detayı atlamamak şarttır. Aksi takdirde, bu büyünün başarılı olması mümkün değildir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsü, kişinin sevdiği insanın kalbine sevda tohumu ekmek istemesi ve o kişinin gözünün kendisinden başkasını görmemesi adına yapılmaktadır. Bağlama büyüsünü yaptıran kişiler, tabiri caizse bir kişinin kalbine hükmetmek isterler. O kişinin vazgeçilmezi olmayı ve o kişi tarafından ölesiye sevilmeyi amaçlarlar. Bağlama büyüsü yapılan kişi, büyüyü yapan kişinin etkisi altına girer. Ondan başkasını düşünemez olur. Bağlama büyüsü, doğru yapıldığı takdirde gerçekten oldukça etkili bir uygulama olmaktadır.

Bağlama Büyüsünü Yapmak İçin Gereken Malzemeler

Öncelikle, bağlama büyüsünün birçok farklı malzemeyle yapılabildiği konusunda bilgi vermek gerekir. Ancak, bu malzemelerin hepsi sonuç olarak aynı yere bağlanmaktadır. Bağlama büyüsünün malzemeleri, her insan tarafından rahatlıkla temin edilebilecek türdendir. Kısaca özetlemek gerekirse, bir çay bardağının yarısına kadar doldurulan ayçiçek yağı ve büyü yapılması sırasında bardaktaki yağın içerisine atılacak bir adet kesme şeker; bu büyünün malzemeleridir.

Bağlama Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Hüddam; cinlerin ve şeytanların kontrol edilmesini amaç edinmiş bir öğretidir. Bağlama büyüsü, hüddam eli sayesinde gerçekleştirilmektedir. Bağlama büyüsü konusunda Hüddam Beşir Efendi, Hüddam Apraziyal Efendi ve Hüddam Garaminar Efendi’nin isimleri geçmektedir.

Bağlama Büyüsünün Yapılma Süreci

Bağlama büyüsünün iki malzemesi olan bir çay bardağın yarısına kadar doldurulmuş ayçiçek yağı ve kesme şekerle beraber sessiz ve huzurlu bir ortama geçilmelidir. Kişinin ayakta iken gözlerini kapatması ve içinden tam 99 kere Ya Hüddam Beşir Efendi ifadesini söylemesi gereklidir. Bu sırada, bu büyünün amacı sürekli olarak düşünülmelidir. Söyleme işlemi tamamlandıktan sonra kişinin bağdaş kurarak oturması ve gözlerini açması gereklidir. Bu sırada, kesme şeker, yarısına kadar yağla doldurulmuş bardağın içerisine atılmalıdır. Bundan sonrasında, kişinin Hüddam Beşir Efendi’yi bağlama konusunda görevlendirdiğini belirten tılsımlı cümleleri söylemesi gereklidir. Ardından, kişi,  bir dakika boyunca niyetini ve amacını düşünmeli, büyü işlemini sonlandırmalı ve malzemeleri çöpe dökmelidir.

Hemen Ara
WhatsApp