Ayırma Büyüsü

ayırma büyüsü

Her aşk karşılıklı değildir. Bir insan, başka birisini sevebilir. Bir de birbirlerini sevdikleri halde başkalarıyla evli oldukları için kavuşamayan insanlar bulunmaktadır. Ayırma büyüsü, sevdiği kişiyi, başkasının elinden kurtarmak isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Ayırma büyüsü sayesinde bir kişiyi başkasından ayırmak veya soğutmak mümkün hale gelmektedir. Ayırma büyüsü, tüm aşamaları dikkatli bir şekilde yapıldığı takdirde oldukça etkili bir büyü türüdür. Ancak, kişinin büyü sırasında niyetini her dakika içinden geçirmesi gereklidir.

Ayırma Büyüsünün Etkisi

Doğru yapıldığı takdirde, ayırma büyüsü etkisini kısa zamanda gösteren bir büyü çeşididir. Ancak, bu büyü, yanlış insanlara uygulandığı takdirde olumsuz sonuçlar yaratabilmektedir. Bu bağlamda, doğru kişileri düşünerek ayırma büyüsünü yapmak gerekir.

Ayırma Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Ayırma büyüsü için bir adet kırmızı kurşun kalem ve bir adet büyükçe kağıt gerekir. A4 kağıdı, büyü yaptırmak isteyenlerin işini görecektir. Malzemeleri basit olsa bile bu büyü oldukça zor bir büyüdür. Çünkü, büyünün hüddamı, Hüddam Apraziyal Efendi’dir. Hüddam Apraziyal Efendi, en etkili hüddam olarak bilinmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapmaya başlayan kişilerin, büyüye başladıkları ilk dakikadan itibaren doğru kişileri ayırmaya yönelik olarak odaklanmaları lazımdır. Malzemeleri temin ettikten sonra, gece yarısından sonra herkesin uyuduğu bir zaman diliminde faaliyete geçilmelidir. Büyü yapılacak ortamın ışığı az olmalıdır. Sessiz bir yere geçen kişilerin güneşin battığı yön olan batı yönüne doğru yönelmesi, gözlerini kapatarak tam 33 defa Ya Apraziyal Efendi demesi gereklidir. Bu söylemin bitmesinin ardından kişinin gözlerini açması ve yere çökmesi lazımdır. Bu aşamanın ardından kişinin eline kırmızı kalemi alarak A4 kağıdının başından başlayarak ” Ey Apraziyal Efendi, ayırma büyüsünün en etkili hali için bu yazıyı yazmaktayım. Daha önce bu büyüyü yapan insanlara yardımcı olduğun gibi bana da yardım edeceğini biliyorum. Öyleyse, kalbimde ve aklımda tuttuğum kişilerin arasına soğukluk girmesini sağla. ” yazması, kağıdın en altına da “Hüddam Apraziyal Efendi iş başında ve ayırma büyüsü gerçekleşiyor” yazması gereklidir. Son olarak, kağıt dört defa katlanmalı ve muska haline getirilmelidir.

Hemen Ara
WhatsApp