Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünün yapılmasının amaçları arasında büyü yapılan kişide bağlılık duygusu yaratma ve onunla mutlu bir hayat kurma isteği yer almaktadır. Bir insanın kendisini sevmesini ve kendisine aşık olmasını isteyenler için aşk büyüsü oldukça etkili bir büyü olmaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsüne ihtiyacı olanların oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü, büyü yapmak, tehlikeli bir iştir. Yapılan büyünün ters tepme olasılığı fazladır. Düğüm atılarak yapılan aşık etme büyüsü, aşık olması istenilen kişinin, büyü yapan kişiden daha fazla uzaklaşmasına neden olabilir. Gerçek aşk büyüsü, mum kullanılarak yapılmaktadır. Herhangi bir mum üzerine aşık olması istenilen kişinin ve annesinin adlarının Arapça yazılması gerekmektedir. Bu işlemin ardından bazı dualar ve Esmalar okunmaktadır. Buna ek olarak, belirlenen gün, gece veya saatte mum yakılması ve bunun ardından bazı okumalar sonrasında dilek tutulması gerçekleştirilmelidir. Mum büyüsünü yapan kişinin istediği süre boyunca aynı işlemlere devam edilmelidir. Sürenin bitmesiyle beraber tüm mumlardan geriye kalan erimiş parçaların ateşe atılması, toprağa gömülmesi, suya atılması veya kimse tarafından görülmeyen bir yere saklanması işlemleri yapılmalıdır. Aşk büyüsünün yapıldığı en önemli alternatif olan mum büyüsünde seçilen mumun rengi büyük önem taşımaktadır. Örneğin, kırmızı mum; aşk, sevgi, bağlılık anlamlarına gelir. Beyaz mum; kısmet açılması ve evlilik çağrıştırmaktadır. Mavi mum ise iç huzur ve kişinin dileklerinin kabul olması anlamlarına gelmektedir.

En Etkili Aşk Büyüsü

En etkili aşk büyüsü için evde kullanılan birtakım yöntemler vardır. Bu işlem için cuma gecesinin ve 12 sonrasının seçilmesi makbuldür. Çünkü, bu büyü, Venüs saatine göre hazırlanmaktadır. Aşk büyüsü yapacak olan kişinin öncelikle gül yağının kokusuyla banyo yapması gerekmektedir. Ardından odanın ışıklarının kapatılması, pembe renkli mum yakılması ve pembe bir kıyafet giyilmesi gereklidir. Bu işlemin ardından bakır bir halka mumum içinden geçirilmelidir ve mum yakılmalıdır. Ardından kişinin gül yağını eline alarak Tanrıça Venüs, bu bakır yüzüğe sevginin ve tutkunun gücünü ver! cümlelerini söylemesi gereklidir. En etkili aşk büyülerini yaptırmak isteyenlerin ilk tercihi Medyum Şerif Hoca olmalıdır.

Hemen Ara
WhatsApp