Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü; sevdiği kişiyi kendisine bağlamak isteyenler tarafından yapılan en faydalı büyü çeşitlerinden birisidir. Adet kanı büyüsü; kara büyüler grubunda yer almaktadır. Bu bağlamda, adet kanı büyüsünün, kişinin vücuduna ve iradesine etki ederek kişinin düşünce, tavır ve duygularında değişiklikler meydana getirdiğinden rahatlıkla bahsedilebilir. Yapılması en zor büyüler arasında bulunan adet kanı büyüsünün Medyum Şerif Hoca gibi bu işi en iyi bilen kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsünün Özellikleri

Adet kanı kullanılarak yapılan büyünün kadınlar tarafından erkeklere yapıldığı bilinmektedir. Bu büyünün yapılmasındaki amaç, hiç şüphesiz bir kadının sevdiği erkeği kendine bağlamak istemesidir. Adet kanı büyüsü; oldukça etkili bir büyüdür. Bu büyü sayesinde, büyü yapılan erkek, kendisine büyü yapan kadına tam anlamıyla bağlanırken birlikte olduğu diğer kadından ise ayrılmaktadır. Bu sebepten dolayı, bazı kadınlar, evli erkekleri eşlerinden ayırmak adına adet kanı büyüsü yaparlar. Geçmişten günümüze kadar, adet kanı büyüsü sayesinde birçok evli çiftin ayrıldığı bilinmektedir. Adet kanı büyüsünün diğer adı, aybaşı kanı büyüsüdür. Bu büyünün bu isimlerle anılma sebebi, büyü sırasında kadınların adet kanının kullanılıyor olmasıdır. Adet kanı büyüsünde temel olarak büyü yapan kişi, kendi vücudundan herhangi bir parçayı büyü yapmak istediği kişiye yedirmekte veya içirmektedir. Bu büyüde adet kanı kullanılmasının nedeni, adet kanının bir kadının dişiliğine ait en belirgin özellikleri taşıyan kısmı olmasıdır. Kadına dair başka hiçbir parça, büyüde bu kadar etkili olamaz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü; yalnızca kadının adet kanının erkeğe yedirilmesi veya içirilmesi şeklinde bilinmektedir. Ancak, adet kanı büyüsü, tam olarak bu şekilde yapılmaz. Adet kanı büyüsü yapan kişiler, aybaşı kanının üzerine birtakım etkilemeler yüklerler. Etkilemenin tamamlanmasının ardından büyü etkisini göstermektedir. Adet kanı büyüsünde önemli olan adet kanının kime ve ne amaçla yapıldığının bilinmesidir. Adet kanı büyüsünün yalnızca bağlanması istenen kişiye uygulanması ve  o kişiye yedirilmesi gerekmektedir. Adet kanı büyüsü, istenilen kişiye yedirildiği takdirde o kişi, kayıtsız şartsız büyü yapan kişiye bağlanmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp